Bambucké máslo na lupénku? My říkáme: „ANO!“

Protože jste přistáli na našich stránkách, je možné, že jste zklamáni běžnými produkty, které jste používali k léčbě lupénky. Nyní jste ale připraveni jít jiným směrem! A to nás těší, protože věříme, že právě nerafinované bambucké máslo (neboli „karité“ či „shea butter“) vám dokáže pomoci. 

Těmito nepříjemnými a nevzhlednými stavy kůže trpí až 3% lidí. Klasickými znaky lupénky je zarudlá kůže pokrytá bílými šupinami, většinou svědivá a bolestivá. Lupénka může postihnout nejen kůži, ale také nehty i klouby. Při léčbě, je velmi důležité vědět, co přesně si na naší kůži nanášíme. 

Jak vypadá lupénka a lze jí léčit bambuckým máslem?

A proč zrovna bambucké máslo? 

Ať už máte lupénku na obličeji nebo kdekoliv jinde po těle, doporučujeme vám používat pravidelně  bambucké máslo. Jeho protizánětlivé vlastnosti pomůžou zklidnit vaší pokožku a zmírnit svědění. Přírodní nerafinované bambucké máslo je vynikajícím ochranným, změkčujícím a hydratačním pomocníkem v péči o pokožku. 

Karité je zdrojem vitaminu A a E, které jsou nezbytné pro normální stav naší pokožky. Vitamin A podporuje regeneraci (obnovu) buněk, díky čemuž se pokožka omlazuje. Také vitamin A efektivně zklidňuje a vyživuje suchou kůži. 

Spousta lidí je touto nemocí frustrována a maže na sebe všechny možné komerční krémy, ale proč nezkusit něco 100% přírodního? Jak u nás asi často budete číst, bambucké máslo je prostě „zázrak z Afriky“. 

Chcete znát zkušenosti s bambuckým máslem, kteří mají ostatní? Podívejte se na RECENZE

Léčba lupénky bambuckým máslem. Nerafinované bambucké máslo.