Marocký hammam: 100% marocké černé mýdlo 180ml | Maroko v Batohu

100% přírodní pasta z černých oliv, která je součástí očistného rituálu v arabských lázních. Pomocí speciálního černého mýdla a rukavice kessa ze sebe i své pokožky dostaneš všechny nečistoty světa a budeš se moci znovu zhluboka nadechnout.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
360 Kč
Marocký hammam: 100% marocké černé mýdlo 180ml | Maroko v Batohu
Rodinná firma ze severu Čech
Rodinná firma ze severu Čech
Propojujeme suroviny a výrobce
Propojujeme suroviny a výrobce
Doprava zdarma od 1 200 Kč
Doprava zdarma od 1 200 Kč
Pravidelné akční nabídky
Pravidelné akční nabídky

100% přírodní pasta z černých oliv, která je součástí očistného rituálu v arabských lázních. 

 

Očista tělesná i duchovní tě čeká při rituálu marockých lázní, do kterých tě tímto přeneseme. Pomocí speciálního černého mýdla a rukavice kessa ze sebe i své pokožky dostaneš všechny nečistoty světa a budeš se moci znovu zhluboka nadechnout.

Orientální očistný rituál pochází z arabských lázní Hammam, které jsou mystickým místem, sloužícím k setkávání, relaxaci a péči o zdraví. Já pro tebe mám 100% černé marocké mýdlo, aby sis mohla tu neskutečnou proměnu sama vyzkoušet.

Obrodný proces má 3 kroky:

Nahřejeme

V tradičních arabských lázních Hammam nahřeješ své tělo v páře. Svaly se uvolní, mysl odletí, póry se otevřou… V domácích podmínkách navrhuju tuhle fázi nahradit teplou sprchou nebo dlouhou koupelí ve vaně obklopené vonnými svíčkami.

Namydlíme

100% marocké černé mýdlo je vyrobeno z černých oliv. Narozdíl od “našeho” mýdla nemá pevný tvar, ale jedná se o mazlavou pastu. Nanes ji na vlhkou nahřátou pokožku a pořádně rozetři. Mýdlo nepění - celá akce připomíná spíš mazání krémem. Na kůži nech několik minut působit, pak smyj vodou a jemně se osuš (tak, aby kůže stále byla vlhká).

Drbeme

Na pořádný podrb tentokrát nebudeš potřebovat kamarádku, ale marockou rukavičku kessa. Její pomocí odstraníš z pokožky odumřelé buňky a krásně ji prokrvíš. Rukavičku nasaď na ruku a dlouhými, pevnými, pomalými pohyby ze sebe dostaň všechnu kůži, která tam už nepatří. Když máš pocit, že už je to dobré, tak se podrbej ještě párkrát a uvidíš, že teprve TEĎ je to ono.

Po spláchnutí není nic lepšího než arganový olej na vlhkou kůži a šup do županu.

 

INCI: Aqua, Potassium Olivate, Glycerin, Sodium Chloride, Caramel, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium hydroxide

Balení: 180 ml v tmavém skleněném kelímku, plastové víčko

Složení tohoto produktu nesplňuje striktní non toxic pravidla. Foto ilustrační.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S Ivčou spolupracujeme už dlouho. Poprvé jsme spolu mluvili před několika lety a spolupráci nastartovali asi o rok později. Naše bambucké máslo používá do svých exkluzivních másel. A co říct o Maroku v Batohu?

Zakladatelka Ivča se do Maroka zamilovala hned při první návštěvě a od té doby mu zůstává věrná. Vozí z něj ty nejlepší a nejkvalitnější produkty a za to jsme moc rádi! :)

Vyzkoušejte si atmosféru marockých lázní. Vyzkoušejte ty nejlepší oleje na pleť i celé tělo a osvěžte se neobvyklými hydroláty. Všechny produkty mají to nejlepší hodnocení a jsem si jistá, že budete nadšení.