Bambucké máslo recenze: Zkušenosti s přírodní kosmetikou

Bambucké máslo FARMINC obsahuje vitamín A, vitamín E (skvělé pro hojení pokožky), vitamín F (skvělé pro hojení pokožky), kyselinu skořicovou (na potlačení zánětů) a mastné kyseliny. Mnoho lidí ho zná a používá, ale pro mnohé z nás je to neznámý produkt. A jaké jsou skutečné zkušenosti s jeho používáním? 

Nejprve vám ukážeme ověřené recenze, které se za několik let nashromáždily u nás na stránkách, přímo o produktů - tedy různých typů bambuckého másla - šlehaného, i toho nešlehaného. Najdete u nás i bambucké máslo s přidanými esenciálními oleji, které stačí vyšlehat a máte zásobu voňavého másla na pěknou řádku měsíců.

 

Zajímají vás recenze našeho obchodu? Ty můžete najít zde: Hodnocení obchodu. V současné době a po vydání nových zákonů musí být veškeré recenze obchodu i produktů spojené s objednávkou. Je to ochrana vás zakazníků před falešnými recenzemi. Zde naleznete i naše recenze na Heuréce, která také všechny recenze ověřuje - recenze Zdraví z Afriky na Heuréce.

Dále najdete recenze lidí, které jsme o zpětnou vazbu poprosili po užívání našeho bambuckého másla. Pokud máte vlastní zkušenost, budeme moc vděční, když nám o ní dáte vědět! Recenze rozdělujeme do několika oblastí viz níže.

Bambucké máslo na pleť

O tom, jaký má bambucké máslo vliv na problematickou pleť se můžete dočíst v našich článcích - Krásná a zdravá pleť? Na akné vyzkoušejte bambucké máslo! či Bambucké máslo na ekzém. Může fungovat?

"Mám s bambuckým máslem velmi dobré zkušenosti. Doporučuji všem, kdo má velmi suchou pokožku. Výborné smíchat s kokosovým olejem a trochou olivového oleje. Získáte tím nejlepší přípravek na pokožku a víte, co v tom je." (Martina)

"Na zimu je k nezaplacení, bohatě vyživí a ochrání pleť před chladem. Používám v zimě tak čtyřikrát týdně a přestala jsem mít problém s vysušenou a načervenalou pletí a nosem." (Jana B.)

"Absolutní spokojenost. Četla jsem účinky a upřímně moc nevěřila, že by mi to zafungovalo. Měla jsem hodně problémy s pletí a už byla zoufalá. Pomohlo mi to nejen na extrémně suchou pleť, ale i na popraskané rty." (Míša, 33 let)

Jelikož mám citlivou pleť a málo co strpím, sáhla jsem po bambuckém másle, které je 100% přírodní. A za mě supr . Vsákne se daleko lépe než kokosový olej, takže se nemusíte bát mastných fleku na polštáři. Používám momentálně i na spáleniny od sluníčka, ale využiju určitě i v zimních měsících na popraskanou kůži. Určitě stojí za vyzkoušení! (Karolína, 26 let)

Na moje věčně vyschlý nohy je super, ale třeba na ruce, kde mám atopickej ekzém, tam to moc dobrotu nedělalo.. Ale je fakt, že mě na ty ruce fakt pomáhá jen jedinej krém přímo od kožního, jinak nic. Jinak to roztírání je boj, ale ne až takovej, že by to za to nestálo :). A začala jsem ho používat na rty místo jeleního luje a v tomhle případě musím říct, že to je bomba. Kam se hrabe nějaký labello :D (Eva, 28 let).

Bambucké máslo na celé tělo

"Funguje to dobře na zvlhčení rukou, kůžičky u nehtů, lokty atd. Vůně není moje oblíbená, je ořechová / zemitá, ale není hrozná a netrvá dlouho než jsem si zvykla. Jako jeden z mála přípravků nedráždí můj ekzém, což mnoho zvlhčovačů dělá. Za mě 90 % - při lepší vůni bych dala 100." (Markéta, 55 let)

"V mé kosmetice je pro mě BM “must have” produkt.. Má tolik využití. Hlavně ho používám jako poslední krok mé rutiny na noc před spaním.. Mám ráda kožený doplňky, takže ho nanáším nejen na sebe, ale i na ochranu kabelky, peněženky, psaníčka atd." (Kateřina, 24 let)

"Nejlepší zvhlčovač jaký jsem kdy měla. Tak levný produkt a funguje to." (Karla, 52 let)

 

CHCI ZKUSIT BAMBUCKÉ MÁSLO FARM.INC

Bambucké máslo na hojení ran

"Opakovaně jsme měl zkušenost, že mi bambucké máslo pomáhá rychleji hojit rány. Když jsem se při práci odřel o koberec, záměrně jsem mazal jen jednu ruku. Výsledek po 4 dnech je dobře vidět - rychleji se vytváří stroupek a v úplném zahojení je rozdíl několik dnů. Můžu doporučit jako první pomoc." (Martin, 27 let)

"Zranil jsem si prst a v tu chvíli se mi nechtělo jet někam do lékárny, po ruce jsem měl jen bambucké máslo - to mě velmi překvapilo. Používal jsem ho na doporučení každý den po dobu 10 dní a zdá se mi, že velmi pomohlo hojení." (Petr, 50 let)

Recenze Instagram

  recenze bambucké máslo

Bambucké máslo na domácí mazlíčky

"Pomáhá mi na pnutí pod očima při alergii. Používám ho já, mamka i taťka a začli jsme ho mazat na doporučení i Elišce na tlapky :D. Nejdříve se musí pořádně rozetřít v ruce, aby se rozpustilo a šlo snadno rozetřít." (Kačka, 29 let)

Bambucké máslo jako přísada do domácí kosmetiky

"Jsem velká fanynka domácí kosmetiky. Dělám si své krémy, mýdla, balzámy a jsem ráda, když vím, co do nich míchám. Bambucké máslo je k tomu klíčovou ingrediencí. Samo o sobě obsahuje skvělé látky, navíc se dá smíchat např. se sezamovým, avokádový, kokosovým nebo kakaovým olejem.. Když si to spočítáte, uděláte top kosmetiku za minimální cenu!" (Magdalena, 46 let)

Bambucké máslo na kožené boty

"Mažu se s tím každý den a když je potřeba používám bambucké máslo i na kožené boty a tašku. Je to super!" (Mirek, 27 let)

Další recenze na bambucké máslo

"Bambucké máslo je super - velmi kvalitní a nedrahá kosmetika se všestranným použitím. Holky z Farminc to navíc dělají srdcem a to, že podpořím léčbu dětí mi k tomu všemu dává dobrý pocit. Díky holky, ať se vám daří!!" (Radka, 36 let)

"Ze začátku mě bambucké máslo moc nenadchlo upřímně. Vůně je specifická (nemusím moc oříškové aroma), takže mi nevoní. Navíc konzistence.. Máslo mi v zimě u okna dost ztuhlo. Ale musím přiznat, že jsem mu dala šanci a opravdu splňuje to, co se o něm píše. Na pokožku, vlasy i hojení ran patří k tomu nejlepšímu, co jsem vyzkoušela." (Iva)

A na závěr recenze na bambucké máslo od našeho kamaráda Mika, který z Ghany pochází.

"Just like many families in the southern part of Ghana uses natural Shea butter as skin cream. It is applied on the skin on a daily basis after taking your shower. It moisturizes the skin and prevents it from drying up. It also provides a UV filter or covering to the skin. Usage of Shea butter goes up in December and January when we experience the "harmattan" weather (very dry). In the northern part of Ghana where the Shea butter is normally produced, it is also used as cooking oil but there are modifications to the process of extraction in order to use the butter for cooking. I am really excited that you can try our shea butter in the Czech republic. Best regards from Ghana!" (Michael Kugblenu)

„Stejně jako mnoho rodin v jižní části Ghany, i ta naše používá přírodní bambucké máslo jako krém na pokožku. Nanáší se každý den po sprchování. Hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysychání. Poskytuje také UV ochranu a celkovou ochranu pokožky. Používání bambuckého másla stoupá v prosinci a lednu, kdy dochází k tzv. „škodlivému“ počasí (velmi suché). V severní části Ghany, kde se bambucké máslo vyrábí, se také používá při vaření jako olej (za tímto účelem se ale bambucké máslo vyrábí jinou cestou). Jsem rád, že můžete bambucké máslo vyzkoušet v České republice. Posílám pozdrav z Ghany! (Michael Kugblenu)

 
Čisté bambucké máslo