Tento měsíc máme 20 % slevu na všechna másla v sáčcích (vhodné pro vlastní výrobu kosmetiky i rovnou na tělo). Na tato másla již tedy nelze využít 5% slevu.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1767 hodnocení
5
1742x
4
12x
3
2x
2
1x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Miroslav Ševčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.9.2021
Supr přišlo v pořádku a rychle.
Avatar autora Jelena Žáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.9.2021
S tímto obchodem jsem velice spokojená a mile překvapena krásným přístupem, myslím, že ke každému zákazníkovi. Svědčí o tom malá, ručně vyrobená visačka se jménem a přáním navázána k dekovnemu dopisu firmy za objednávku. To jsem zažila poprvé při nákupu přes internet. Milý přístup, komunikace pružná, rychlé dodání velkých ňamek... Děkuji????????, objednávala jsem zde poprvé, ale rozhodně ne naposledy????????????.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.9.2021
Bezproblémové, rychle a milé. Doporucuji
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.9.2021
Parada chválim vse
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2021
MM Avatar autora Marie Michalcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2021
Naprostá spokojenost!!!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2021
JR Avatar autora Josef Rössler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2021
spokojen
N Avatar autora Naďa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2021
Naprostá spokojenost a výrobkem i komunikací s obchodem.
DB Avatar autora Daniela Bařtipánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2021
Mohu doporučit ☺
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.9.2021
S produktem jsem velice spokojena a to s bambuckym maslem, doporučuji :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.9.2021
LG Avatar autora Lenka Glosová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2021
Kvalitní produkty, rychlost vyřízení objednávky
LF Avatar autora Lenka Fikerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.8.2021
Naprosta spokojenost s produkty i dorucenim. Doporucuji vsem svym znamym Vasi firmu :-))
Avatar autora Eliška Židková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.8.2021
Jsem moc spokojena s tímto obchodem ????
J Avatar autora jiří Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2021
velká spokojenost,určitě doporučuji všem.
AK Avatar autora Adriána Kašparová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2021
Výborná a už uvažuji o koupi další
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2021
Kvalitní produkt, rychlé doručení
I Avatar autora Iva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2021
První nákup, velká spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2021
rychlá reakce

Ovládací prvky výpisu

1767 položek celkem